14-16 Ocak 2021 / İstanbul Kongre Merkezi
Mobil Uygulama
English

Ozan Aydemir

Kurucu @ Gaming In Turkey

Türkiye'de Oyun Kurucusunun "Oyun için Medya Merkezi - Oyun Ajansı - Esports Ajansı I Oyun ve Espor Ajansı", Mor Pan'ın "Yaratıcı Ajansı", TIP Etkisi Kurucu "Etkili Pazarlama Ajansı", Hubogi'nin Kurucusu "Oyun Endüstrisi Merkezi" ", Tricksy Games'in Kurucusu" Mobil Oyun Geliştirme Şirketi "

2009-2015 Eylül tarihleri ​​arasında Netmarble Türkiye Pazarlama Direktörü olarak görev yaptım (Yapımcı (2009) / Joygame VP (2010) / Pazarlama Direktörü 2011). 2008-2009 yılları arasında kendi reklam şirketi olan “Gerilla”; bir yıl boyunca yaklaşık 20 büyük şirkete hizmet vermiştir. 2002'den 2009'a kadar Kare Reklam Şirketi'nin Yaratıcı Direktörü olarak çalıştım - 100'den fazla şirkete hizmet verdim. 2000'den 2002'ye kadar TBWA Reklam Şirketi'nde yazar olarak çalıştım. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümünde yüksek lisans programını tamamladım. Bill Bernbach’ın reklam felsefesini örnek olarak takip ediyorum.

Özellikleri: Online Oyunlar, MMO, Esports, Yerelleştirme, Pazarlama, Dijital Pazarlama, Oyun Pazarlama, Oyun Pazarlama, Kullanıcı Edinimi, Yerel Pazar ile İyi İlişkiler, Bölgesel Pazarlama Türkiye ve Mena, Medya Planlaması, Türkiye'de Esporlar, Spor Organizasyonları, Oyun Pazarlama in MENA'da Oyun Pazarlama

Bülten Aboneliği

En son haberleri almak için bültenimize abone olun!