14-16 Ocak 2021 / İstanbul Kongre Merkezi
Mobil Uygulama
English

Fatmanur Erdoğan

Yönetici Ortak @ IPPA Communications

Yönetim bilimleri ve iletişim alanında uzmanlaşan Fatmanur Erdoğan, Norveç, Singapur ve Amerika’da on yıl boyunca uluslararası pazarlama ve marka yönetimi alanlarında calıştı. Bu amaçla 50’den fazla ülkede bulundu. Türkiye’de The Coca-Cola Company, Allianz ve BSH Bosch ve Siemens Ev Aletleri gibi uluslararası şirketlerde yöneticilik yaptı; kurumsal iletişim ve sürdürülebilir gelişim stratejilerine yön verdi. Geliştirdiği ”yaşam kalitesi” odaklı yönetim modeli ve iletişim alanında uyguladığı sıradışı calışmalar ile ulusal ve uluslararası alanlarda ceşitli ödüller kazandı.

İletişimin yenilikçi ve yaratıcı ismi olarak tanınan Fatmanur Erdoğan, İşletme lisansını Uludağ Üniversitesinde, Psikolojik Danısmanlık yüksek lisansını Yorkville University’de yaptı. Univeristy of California Santa Barbara’da Pazarlama ve Görsel İletişim Tasarımı, University of Pennsylvania’da Uygulamalı Pozitif Psikoloji alanında sertifika programlarını tamamladı.

Hürriyet Daily News’de girişimcilik üzerine köşe yazarlığı yapmış olan Erdoğan’ın “Beyaz Yakalı Girişimci" adlı kitabı bulunuyor. Brand Map dergisinde kurumsal marka yönetimi ve iletişimi üzerine köşe yazarlığı yapmaktadır. Türkiye’nin ilk kariyer ve yönetim sitesi kariyeryolculugu.com ‘u kuran Erdoğan’ın, 18 yıldır başarıyla devam eden platformu, ard arda alanının en itibarlı sitesi seçilmektedir.

Fatmanur Erdoğan, iletişim stratejileri, planlaması ve proje geliştirme alanında hizmet veren IPPA Communications şirketinin ve ayrıca IPPA Pozitif Psikoloji Akademisinin kurucu ortağıdır.

Bülten Aboneliği

En son haberleri almak için bültenimize abone olun!