14-16 Ocak 2021 / İstanbul Kongre Merkezi
Mobil Uygulama
English

Erdem Tolon

Eş Başkan MMA Turkey - Genel Müdür Yardımcısı @ MMA TÜRKİYE

Erdem Tolon kimdir?

1980 yılında Istanbul’da doğan Erdem TOLON, 1998 senesinde Eyüboğlu Koleji Matematik bölümünden mezun olduktan sonra 2002 senesinde Koç Üniversitesi Ekonomi Bölümü ve 2002-2004 yılları arasında Norwegian School Of Economics Üniversitesi’nde işletme alanında yüksek lisansını tamamladı.

Üniversite yıllarında Arthur & Andersen, Bileşim International ve Kale Dekor firmalarında iş deneyimi elde ettikten sonra Norveç’te yüksek lisansına devam ederken Kale Eksport firmasında Norveç satış sorumlusu olarak görev yaptı.

2004 senesinde UPS (United Parcel Service) pazarlama ve satış departmanında görev aldıktan sonra en son Genel Müdür olarak çalıştığı Nielsen Media Research firmasına 2005 senesinde dahil oldu.

13 yılı aşkın bir zamandır Nielsen’de kariyerine devam eden Tolon; Aralik 2018 itibari ile Kantar Media Genel Mudur Yardimcisi olarak kariyerine devam etmektedir. Televizyon, Basın, Radyo, Sinema, Outdoor, Mobil ve Internet mecralarında medya araştırmaları ve reklam ölçümleri ile ilgili çalışmalarını sürdürmektedir.

MMA Turkiye Yönetim kurulu üyesi olan Erdem Tolon aynı zamanda Bilgi Üniversitesi’nde Spor Araştırmaları konusunda öğretim kadrosunda yer almaktadır.


Uzmanlıklar:
Pazarlama ve Satış
Medya ve Pazar Araştırması
İş Geliştirme
Çevrimdışı ve Çevrimiçi Medya Araştırma Çözümleri

Bülten Aboneliği

En son haberleri almak için bültenimize abone olun!