14-16 Ocak 2021 / İstanbul Kongre Merkezi
Mobil Uygulama
English

Mobilefest'te Sizi Bekleyen 7 Muhteşem Etkinlik

23 Ekim 2019, Çarşamba

Mobil uygulama özelinde zirve, fuar ve festival organizasyonunu bir araya getiren Mobilefest; dijital pazarlama profesyonellerini, girişimcileri, yatırımcıları ve mobil uygulamalarla yakından ilgilenen son kullanıcıları buluşturuyor. İşte bu seneki Mobilefest'te gerçekleşecek 10 muhteşem etkinlik...

1. MMA Innovate Summit 

Mobilefest organizasyonundaki üç bileşenden bir tanesi olan MMA Innovate Summit’te mobil uygulama gündeminde yer alan konuların ve yepyeni teknolojilerin tartışıldığı oturumlar seni bekliyor. İçeriklerin MMA tarafından planlandığı ve dört gün sürecek etkinliğin ilk gününde sektör profesyonelleri, kurum yöneticileri ve devlet yetkilileri bir araya geliyor. Mobil ekosistem, veri yönetimi, stratejiler, müşteri deneyimi ve pazarlama konularının tartışıldığı ilk günü büyük kazanımlarla tamamlayabilirsin.

Kuluçka firmaları, girişimciler, yatırımcılar ve profesyonellerin katılımlarıyla gerçekleşecek ikinci gün oturumlarında girişimcilik ekosistemi işlenirken bol bol mobil odaklı girişimlere değiniliyor. Zirvenin üçüncü gününe gelindiğinde ise son kullanıcı ve direkt olarak tüketiciye hizmet veren profesyonellerin, pazar dinamikleri ve mobil dünya gelişmelerini tartıştığı oturumlar dizisi gerçekleşiyor. Üçüncü günde inovasyon, yeni teknolojiler, blockchain, sanal gerçeklik, yapay zeka, artırılmış gerçeklik ve nesnelerin interneti ile ilgili konuşmaları dinleyebilirsin. Zirvenin son gününde ise sektörde önemli bir yere sahip olan mobil oyunlar, hem profesyoneller hem yazılım geliştiriciler hem de oyun meraklıları tarafından tartışılıyor. Son dönemin yükselen trendi e-spor ve oyunsallaştırma ile ilgili tüm merak ettiklerini burada bulabilirsin.

MMA Innovate Summit’te söz alacak konuşmacılar arasında Carolina Coppoli, Hussein Dajani, Tony Evans, Chris Babayode, Deniz Tuncalp, Aslı Kurul Türkmen, Cenk Bayrakdar, Dimitrios Spiliopoulos, Lauren Kunze ve Adam Berke gibi önemli isimler yer alıyor.


2. Mobil Uygulama Alanında Lansmanlar

Halka açık olarak gerçekleştirilecek olan Mobilefest’in lansman bölümünde yepyeni mobil uygulamalar ilk defa görücüye çıkıyor. Teknoloji alanındaki çok özel gelişmelerden ilk haberdar olan kişiler arasında yer alarak kendini ayrıcalıklı bir dünyanın içinde bulabilirsin.

3. Mobil Uygulama Son Sürüm Tanıtımları

Yakından takip ettiğin ve sektörde ses getiren pek çok mobil uygulamanın son sürüm tanıtımlarını izleyebilir ve ilk ağızdan önemli bilgiler edinebilirsin. Mobilefest’te yaşanacak heyecan ve merak dolu anlardan olan son sürüm tanıtımlarında sektörel gelişmeleri yakından takip etmenin keyfini yaşayabilirsin.

4. Black Friday Kampanyaları ve Çekilişler

Mobilefest’te gerçekleştirilecek çekilişlerde onlarca farklı markanın birbirinden avantajlı indirim kampanyaları katılımcıları bekliyor. Ayrıca Black Friday için özel olarak hazırlanan kampanyalardan da faydalanabilirsin.


5. AppAwards Mobil Uygulama Ödül Töreni

AppAwards Ödül Töreni'nde birbirinden önemli ve popüler mobil uygulamaların "En'leri" seçiliyor. Sen de başarılı uygulamaların ödüllerinin takdim edileceği AppAwards Ödül Töreni’ni canlı izleyebilirsin. 

6. Mobil Uygulama Start-Up Ödülleri

Mobilefest’in ikinci gününde gerçekleşecek Start-Up Ödül Töreni, mobil odaklı girişimler ile girişimcilik ekosistemini bir araya getiriyor.

7. 5G Paneli

Geleceğin ileri teknoloji adımlarından olan ve 4G’den hem çok daha hızlı hem de çok daha yüksek kapasiteli olan 5G sistemiyle ilgili gelişmelerin tartışılacağı panel, Mobilefest’in ikinci günü gerçekleşiyor. 


Bülten Aboneliği

En son haberleri almak için bültenimize abone olun!