14-16 Ocak 2021 / İstanbul Kongre Merkezi
Mobil Uygulama
English

Mobile Uygulama Festivalinin Kurucusu ExpoHis Kimdir?

2 Eylül 2019, Pazartesi

Mobil uygulama festivali Mobilefest’in kurucusu ExpoHIS,2005 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteriyor. Referansları arasındaTarım Kredi Birlik, TMO, Tarkim gibi köklü firmalar bulunan marka, dünyanındört bir yanında düzenlediği fuarlarla adından sıkça söz ettiriyor. Firmalaraçözüm odaklı çözümler sunması, yeniliklerle dolu organizasyonlara imza atmasıve teknoloji ile tecrübeyi tek bir çatı altında birleştiren yenilikçianlayışları sektöre kazandırması, ExpoHIS’i farklı kılan özelliklerioluşturuyor.

Uluslararası Fuarlarda Çözüm Odaklı Destek ile Daima Yanınızda

1980 yılındaTokyo’da Hideo Sawada tarafından kurulan H.I.S. Travel’ın önde gelenmarkalarından biri olan ExpoHIS, müşterilerine doğrudan ve çözüm odaklıhizmetler sunmaya devam ediyor. Türkiye’deki ihracat hacminin artmasına katkıdabulunmayı amaçlayan marka, bu hedefinde başarılı olması adına yurt içerisindeve dışında çok sayıda fuar organizasyonuna imza atıyor.

Fuarcılıksektöründeki zirve yolculuğuna emin adımlarla devam eden ExpoHIS, müşterileriile doğrudan iletişim kurarak sektörel talepleri dinliyor. Daha sonrasında isegelen talepler doğrultusunda ticari araştırmalarda bulunuyor. Böylece farklısektörler için en doğru bölgeleri belirleyip Türk firmalarının yeni işortaklıkları kurmalarını kolaylaştırıyor. Markanın düzenlediği fuarlar, ayrıcafarklı ülkelerde yeni yatırım fırsatlarının ortaya çıkmasına da aracılıkediyor.

ExpoHIS’in Fransa, Vietnam, Tanzanya, Rusya, İran ve Japonya gibi ihracat potansiyeliyüksek ülkelerde düzenlediği fuarlara katıldığınızda sadece satış rakamlarınızıyükseltmek ve yeni yatırım fırsatları yakalamakla yetinmek durumundakalmazsınız. Organizasyon sırasında gerçekleştirilen etkinliklerde yerinizialarak sektörünüzdeki yenilikler hakkında bilgi sahibi olabilir; örnek teşkileden işletmeleri ziyaret edebilirsiniz. Böylece işinizi büyütmenizi sağlayacak farklı fikirler edinebilirsiniz.

Yeni Nesil Fuarcılık Anlayışı Sektöre Farklı Bakış Açıları Kazandırıyor

Yoğun ilgi gören fuar organizasyonları vasıtasıyla birçok firmaya, ürün ve hizmetlerini geniş kitlelere tanıtma imkânı tanıyan ExpoHIS, yalnızca çözüm odaklı hizmetler vermekten daha fazlasını sunuyor. Dünyada robot ve akıllı sistemlerle donatılmış ilk konaklama tesisi unvanına sahip Henn na Hotel’in kurucusu H.I.S.’in en değerli iştiraklerinden biri konumundaki marka, aynı zamanda benimsediği “yeni nesil fuarcılık” anlayışı ile sektörüne farklı bakış açıları kazandırıyor.

ExpoHIS, hem kendi sektöründe hem de müşterilerine yeni fikirler aşıladığı organizasyonlarını hayata geçirirken teknoloji ile tecrübeyi harmanlamaya özen gösteriyor. Markanın kendisine böyle bir yol haritası çizmesinin altında gerçekleştirilen araştırmalar sonucunda elde edilen veriler yatıyor. Ayrıca, bağlı olduğu H.I.S. Global’ın yapay zekâ alanındaki çalışmaları da markaya bir hayli yol gösteriyor.

ExpoHIS’in teknoloji alanındaki vizyonuna yön veren araştırmalara göre ülkemizde 54,3 milyon internet kullanıcısı bulunuyor. Bu kullanıcıların neredeyse tamamına yakını ise İnternet'e bağlanırken mobil cihazları kullanıyor. Dolayısıyla alışveriş yapmak, eğlenmek ve iletişim kurmak için 51,4 milyon vatandaşımız, çeşitli mobil uygulamalardan faydalanıyor. Benzer şekilde küresel anlamda da mobil İnternet ve uygulama kullanımında artış gözlemleniyor. Hatta 2020 yılında uygulama pazarındaki iş hacminin 300 milyar dolara ulaşacağı tahmin ediliyor.

Dünyanın İlk Mobil Uygulama Fuarını Organize Ediyor

Özgün iş modeli ve “yeni nesil fuarcılık” anlayışını teknoloji ile birleştiren Mobilefest, 21-24 Kasım tarihleri arasında dünyanın ilk mobil uygulama fuarını organize etmeye hazırlanıyor. 4 gün boyunca teknoloji tutkunlarını uygulamageliştiricilerle bir araya getirmesi planlanan etkinliğe katılacak toplulukiçerisinde iş dünyasının üst kademesinden isimler ve devlet yetkilileri debulunuyor. Organizasyonun ilk gününün bu önemli isimlerin katılımı ile VIPolarak gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Eğer sektöreyeni giriş yapacak ya da hâlihazırda mobil uygulamalar üreten bir firmanızvarsa Mobilefest’e katılıp son kullanıcı ile doğrudan temas kurma fırsatıyakalayabilirsiniz. Böylece piyasaya sürmeye hazırlandığınız en yeniürünleriniz hakkında tüketiciye ilk elden detaylı bilgiler verebilirsiniz.Hatta, yerel ve uluslararası medya temsilcileri ile iletişim kurarak markanızıgeniş kitlelere tanıtabilirsiniz.

Mobilefestbaşta olmak üzere ExpoHIS’in organize ettiği fuarlar hakkında daha fazla bilgiedinmek için http://www.expohis.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bülten Aboneliği

En son haberleri almak için bültenimize abone olun!