14-16 Ocak 2021 / İstanbul Kongre Merkezi
Mobil Uygulama
English

Dünyanın İlk Uygulama Fuarına Katılmak İçin 8 Neden

2 Eylül 2019, Pazartesi

Dünyanın ilk mobil uygulama fuarı olarak 21-24 Kasım 2019’da Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek olan Mobilefest, tüm yatırımcıları, bilişim profesyonellerini, genç girişimcileri ve son kullanıcıları bir araya getiriyor. Harika bir networking ortamı, fikir alışverişi ve tanıtım fırsatı sunan Mobilefest, en iyi uygulamaların ve en yenilikçi yaklaşımların sergileneceği bir organizasyon olarak dikkat çekiyor. Biz de sizlere bu muhteşem organizasyona neden katılmanız gerektiğini birkaç nedende özetleyelim istedik.

1 – Dünyanın İlk Mobil Uygulama Fuarı

Dünyada bir ilk olması, bu fuara neden katılmanız gerektiğini gösteren ilk neden aslında. Zira bu durum, yerli ve global çok sayıda yatırımcının ilgisini çekmesini sağlayacak. Bu da fuara katılım gösterecek markalar için büyük bir fırsat demek oluyor.

2 – Sektörün Tüm Profesyonelleri Orada Olacak

Profesyonel markalarla birlikte anılmanın yanı sıra, onlarla etkileşime geçme şansına da sahip olacaksınız. Sadece sektör profesyonelleri değil, iş dünyasının üst kademe isimleri ile devlet erkanı da fuara katılım gösterecek. Bunun yaratacağı etkiyi bir düşünün.

3 – Marka ve Kişilerin İtibarını Yükseltme Şansı

Böylesine üst düzey kuruluş ve kişilerin katılacağı bir organizasyonun ses getirmemesi elbette ki mümkün değil. Dolayısıyla tüm yerli ve uluslararası medya kuruluşu da fuar da olacak. Böylece katılım sağlayacak tüm marka ve kişilerin itibarına büyük katkı sağlanacak.

4 – Start-Up Firmalar ve Genç Girişimciler İçin Fırsatlarla Dolu

Fuarın ilk günü VIP gün olarak organize ediliyor. Yani halka kapalı. Sadece üst düzey bürokratlar ve şirketlerin C düzey yöneticileri fuarı geziyor olacak. Dolayısıyla yeni yatırımlar ve iş birlikleri için oldukça uygun bir ortam olacak o gün. Bununla birlikte, diğer günler de son kullanıcılarla direkt temasta olunacağı için, start-up firmalara artan indirilme oranı ve takip fırsatı sağlanmış olacak.

5 – Son Tüketiciyle Doğrudan Temasa Geçebilme Olanağı

Katılımcı markalar ve temsilcileri, son kullanıcı ile direkt temasa geçme şansı yakalayacak. Müşterilerden anında geri bildirim alabilecek ve potansiyel müşterilerden ise öneri ve farklı yaklaşımları dinleme fırsatı sağlayacak. Ayrıca uygulamaların son sürümleri ve yeni avantajları hakkında tüm detayları, doğrudan müşteriye sunma avantajına sahip olacaklar.

6 – Marka Bilinirliğine Büyük Katkısı Var

Mobilefest kapsamında çok sayıda lansman, özel tanıtım, promosyon, kampanya, yarışma ve çeşitli etkinlikler düzenlenecek. Bu da yerel ve uluslararası basın mecralarında büyük bir yankı uyandıracak. Organizasyon, pek çok dergide, gazetede ve internet sitesinde yer alacak. Bu da markaların kendi reklamlarını yapmasına yardımcı olacak.

7 – Organik Etkileşim Oranlarını Yükseltme Fırsatı

Mobilefest’e ünlüler ve sosyal medya fenomenleri de katılım gösterecek. Bu da markalara organik etkileşim oranlarını arttırmak için uygun bir ortam sağlayacak. Böylece katılımcıların reklam alanı da büyümüş olacak.

8 – Arkasında expoHIS Güvencesi Var

expoHIS, dünya devi H.I.S’in önde gelen kurumsal markalarından biri ve Mobilefest’i de onlar düzenliyor. Hem ülkemizde hem de yurt dışında fuarlar organize eden expoHIS, “yeni nesil fuarcılık” atılımı ile özgün bir iş modeli geliştirmiş oldu. Dolayısıyla expoHIS güvencesi ile düzenlenen bir fuarda yer almanın tüm avantajlarını yaşamış olacaksınız.

Bülten Aboneliği

En son haberleri almak için bültenimize abone olun!